Uitslagen & Rangschikking

Waterpolo-Online: BZK

Op de site van de Belgische Zwembond kun je steeds de laatste uitslagen en klassementen vinden:
Waterpolo Belgische Kampioenschappen.
Resultaten Eerste Divisie op de website van H2Opolo.

Seizoen 2019-2020

08-02-2020

   

Afdeling

17:30

Brugge BZK

9 - 5

Mouscron RDM B

U17 Div./Afd. 2A

07-02-2020

   

Afdeling

21:30

Antwerpen KAZSc B

8 - 4

Brugge BZK

SH II

02-02-2020

   

Afdeling

15:30

Mechelen RSCM

19 - 11

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 1B

01-02-2020

   

Afdeling

20:30

Brugge BZK

4 - 25

Aalst ZNA

SH II Res.

19:00

Brugge BZK

6 - 9

Aalst ZNA

SH II

26-01-2020

   

Afdeling

11:30

Antwerpen KAZSc

21 - 9

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 1B

25-01-2020

   

Afdeling

17:30

Brugge BZK

7 - 22

Waregem WPW

U17 Div./Afd. 2A

24-01-2020

   

Afdeling

21:30

Brussels RBP

13 - 10

Brugge BZK

SH II

19-01-2020

   

Afdeling

18:20

Brugge BZK

11 - 17

Oostende ROSC S

U11 A

17:10

Blankenberge BZV

4 - 20

Brugge BZK

U11 A

16:00

Oostende ROSC T

2 - 25

Brugge BZK

U11 A

13:30

Brugge BZK

9 - 25

Gentse KGZV

U15 Div./Afd. 1B

12-01-2020

   

Afdeling

13:15

Blankenberge BZV

13 - 8

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 2A

11-01-2020

   

Afdeling

20:20

Eeklo MZV

7 - 3

Brugge BZK

U13 A

18:40

Brugge BZK

7 - 3

Blankenberge BZV

U13 A

18:00

Brugge BZK

5 - 13

Oostende ROSC

U13 A

15-12-2019

   

Afdeling

15:35

Oostende ROSC S

19 - 7

Brugge BZK

U11 A

14:55

Blankenberge BZV

7 - 10

Brugge BZK

U11 A

13:45

Oostende ROSC T

3 - 20

Brugge BZK

U11 A

13-12-2019

   

Afdeling

21:00

Seraing ESN

5 - 11

Brugge BZK

Beker ’SCWP’ / Coupe ’CSWP’

08-12-2019

   

Afdeling

15:35

Brugge BZK

6 - 12

Eeklo MZV

U13 A

14:25

Oostende ROSC

19 - 1

Brugge BZK

U13 A

13:15

Blankenberge BZV

9 - 6

Brugge BZK

U13 A

07-12-2019

   

Afdeling

19:15

Oostende ROSC A

16 - 8

Brugge BZK

SH II

30-11-2019

   

Afdeling

20:00

Waregem WPW

11 - 11

Brugge BZK

SH II Res.

18:30

Waregem WPW

12 - 6

Brugge BZK

SH II

24-11-2019

   

Afdeling

18:30

Mons CCM

10 - 16

Brugge BZK

SH II

23-11-2019

   

Afdeling

19:30

Tielt TZK

19 - 4

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 2A

16-11-2019

   

Afdeling

22:00

Aalst ZNA

13 - 14

Brugge BZK

Beker ’SCWP’ / Coupe ’CSWP’

10-11-2019

   

Afdeling

17:50

Oostende ROSC S

10 - 7

Brugge BZK

U11 A

16:10

Brugge BZK

15 - 7

Oostende ROSC T

U11 A

15:30

Brugge BZK

8 - 10

Blankenberge BZV

U11 A

09-11-2019

   

Afdeling

23:00

Calypso SCC

18 - 11

Brugge BZK

SH II Res.

21:30

Calypso SCC

13 - 11

Brugge BZK

SH II

19:00

Wase WZK

19 - 12

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 1B

03-11-2019

   

Afdeling

18:50

Eeklo MZV

12 - 0

Brugge BZK

U13 A

18:10

Oostende ROSC

10 - 5

Brugge BZK

U13 A

17:00

Blankenberge BZV

6 - 6

Brugge BZK

U13 A

02-11-2019

   

Afdeling

20:30

Brugge BZK

3 - 13

Hasselt KHZS A

SH II Res.

19:00

Brugge BZK

9 - 8

Hasselt KHZS A

SH II

17:30

Brugge BZK

14 - 6

Roeselare RZV

U17 Div./Afd. 2A

20-10-2019

   

Afdeling

22:00

Leuven Aqua LAQUA

12 - 15

Brugge BZK

SH II Res.

20:30

Leuven Aqua LAQUA

10 - 8

Brugge BZK

SH II

13:30

Brugge BZK

6 - 16

Leuven Aqua LAQUA A

U15 Div./Afd. 1B

19-10-2019

   

Afdeling

18:30

Mouscron RDM B

14 - 4

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 2A

13-10-2019

   

Afdeling

20:15

Aalst ZNA

17 - 8

Brugge BZK

U15 Div./Afd. 1B

16:20

Brugge BZK

12 - 15

Oostende ROSC S

U11 A

15:10

Brugge BZK

24 - 4

Oostende ROSC T

U11 A

13:30

Brugge BZK

10 - 6

Blankenberge BZV

U11 A

12-10-2019

   

Afdeling

19:00

Brugge BZK

8 - 14

Antwerpen KAZSc B

SH II

06-10-2019

   

Afdeling

18:30

Waregem WPW

17 - 6

Brugge BZK

U17 Div./Afd. 2A

05-10-2019

   

Afdeling

22:00

Aalst ZNA

6 - 11

Brugge BZK

SH II Res.

20:30

Aalst ZNA

14 - 9

Brugge BZK

SH II

29-09-2019

   

Afdeling

18:30

Brugge BZK

6 - 11

Mechelen RSCM

U15 Div./Afd. 1B

17:20

Brugge BZK

4 - 7

Eeklo MZV

U13 A

16:10

Brugge BZK

5 - 4

Blankenberge BZV

U13 A

14:30

Brugge BZK

2 - 8

Oostende ROSC

U13 A

28-09-2019

   

Afdeling

19:00

Brugge BZK

13 - 10

Brussels RBP

SH II

21-09-2019

   

Afdeling

19:00

Brugge BZK

9 - 11

Oostende ROSC A

SH II

17:30

Brugge BZK

9 - 4

Blankenberge BZV

U17 Div./Afd. 2A