Nieuws


TORNOOI TE SERAING VAN KOMENDE ZATERDAG IS AFGELAST!

Beste Ouders en Spelers,

 

Wij vernomen vandaag dat het tornooi te Seraing van 11/09, waar wij met miniemen en kadetten gingen aantreden, is afgelast!!! Het zwembad is voor onbepaalde duur gesloten en buiten gebruik gesteld wegens technische problemen. De organisatie van het tornooi treft hierin geen schuld.

 

Daar wij graag hadden deelgenomen aan dit tornooi om beide ploegen voor te bereiden op de komende competitie is dit dubbel jammer. Wij proberen dit, indien mogelijk, op te vangen met het inplannen van oefenwedstrijden.

 

Nog even herhalen: TORNOOI TE SERAING VAN KOMENDE ZATERDAG IS AFGELAST!

Sportieve groeten
 
Joeri Gevaert (Jeugdtrainer WPS BZK)
Akkerstraat 21
8310 Sint - Kruis Brugge
050/677451
0494/113976
joerigevaert@hotmail.com

 




BZK WATERPOLO - Invit. WP TEAM BEL JUN 2010-2011

Beste spelers,

 

Om zich voor te bereiden op het EK kwalificatietornooi wil de ‘Koninklijke Belgische Zwembond’ een nieuwe ploeg ‘junioren’ samenstellen.

 

De spelers zullen zich gedurende dit jaar intensief (zie programma in bijlage) voorbereiden. Tweewekelijks worden trainingen georganiseerd onder professionele begeleiding.

 

Na overleg met ALLE trainers hebben wij besloten volgende spelers de unieke kans te geven deel te nemen aan de eerste kwalificatietraining op 19 september:

  • Tim Baeckelandt
  • Bram Verschelde
  • Ward Gheysen
  • Jakob Beernaert

 

Opgelet: Op deze training (en hopelijk ook tijdens het daaropvolgende programma) vertegenwoordigen jullie BZK en ik vraag dan ook 100 % motivatie en inzet indien jullie besluiten op 19 september deel te nemen.

 

Meer informatie vinden jullie in bijlage.

 

Graag voor 11 september jullie definitieve antwoord aan mij zodat ik jullie kan inschrijven.

 

Wij wensen jullie alvast alle succes toe!

 

Met sportieve groeten,

 

 

Het trainersteam

 

EN

 

Bert Defreyne

Sportief Secretariaat BZK Waterpolo

0473 55 90 05




Recrutering Waterpoloschool

WATERPOLO

Op zoek naar een keitoffe balsport

voor

jongens en meisjes

 

dan ben je welkom in het

Provinciaal Olympia Zwembad

Doornstraat te St-Andries

 

Zaterdag 04/09 en 11/09

Van 10.00u tot 11.00u

 

Of in het

Stedelijk Zwembad Jan Guilini

Keizer Karelstraat te Brugge

 

Dinsdag 07/09 – Donderdag 09/09

Van 18.00u tot 19.00u

 

Verantwoordelijke & info

François DELEY – GSM – 0494/649 77